Marki Jest 13 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
 • BIOLITE

  Amerykańska firma, której ideą jest produkcja prądu w naturalny sposób. Teraz można naładować swój sprzęt elektroniczny lub oświetlić biwak korzystając z siły ognia i słońca a przy okazji ugotować obiad. Korzystając z energii elektrycznej  dostarczanej przez produkty BioLite oszczędzono już 58 ton dwutlenku węgla, wyprodukowano 51 tysięcy kilowatogodzin energii i dzięki temu ponad 72 tysiącom osób oddycha się lepiej. 

 • EASY CAMP

  Firma EASY CAMP została założona w 1984 roku i jest częścią Outdoors Oase, duńskiej spółki, w skład której wchodzą również, znane i cenione już na polskim rynku firmy Outwell i Robens. Produkty firmy EASY CAMP są tak zaprojektowane, aby były proste i praktyczne w obsłudze. Oferta firmy EASY CAMP obejmuje przede wszystkim: namioty i wszelkiego rodzaju akcesoria biwakowe.

 • GARMONT

  Garmont to włoska firma zajmująca się produkcją wszystkich rodzajów butów górskich począwszy od mocnych butów do wspinaczki wysokogórskiej, poprzez buty trekkingowe, lekkie podejściówki skończywszy na butach narciarskich. Od 140 lat Garmont rozwijając swoją ofertę butów, stawia sobie za cel innowacyjność, funkcjonalność oraz wysoką jakość.

 • GOSYSTEM

  GoSystem to brytyjska firma, która od ponad 20 lat produkuje palniki, lampy, przenośne kuchenki i akcesoria turystyczne cenione i lubiane przez turystów. Wszystkie produkty oferowane przez firmę GoSystem ostały zaprojektowane i przetestowane zgodnie z europejskimi i międzynarodowymi normami. Jakość i wydajność są najważniejsze - kuchenki i lampki GoSystem posiadają trzyletnią gwarancję producenta.

 • HUSKY

  Firma HUSKY specjalista w produkcji sprzętu turystycznego i odzieży outdoorowej i ekstremalnej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: namioty, śpiwory, karimaty, plecaki oraz odzież. Firma znajduje się na rynku Czeskim, Słowackim, Francuskim, Niemieckim i od czterech lat na rynku Polskim.

 • LEKI

  Leki to niemiecka firma założona w 1948 roku, a jej głównym zadaniem jest produkcja wszelkiego rodzaju kijków trekkingowych, do Nordic Walking oraz narciarskich. Od samego początku Leki stawia na innowacyjność i doskonałą jakość materiałów. Firma wprowadziła wiele opatentowanych rozwiązań, co pozwoliło osiągnąć pozycję lidera na rynku.

 • LIZARD

  Lizard to włoska firma, która projektuje i produkuje obuwie od kilkudziesięciu lat. Jej siedziba znajduje się w północnych Włoszech, „zagłębiu obuwia turystycznego”, w rejonie Montebelluna. Stamtąd pochodzą takie firmy jak Garmont, Scarpa, Aku i La Sportiva. Główną zasadą w projektowaniu butów jest " Natural Footwear", czyli taki sposób zaprojektowania butów, aby jak najlepiej współpracował z naturalnym kształtem oraz ruchami stopy. Wszystkie produkty marki Lizard produkowane są we Włoszech. Ich sandały i buty są najdoskonalej dopasowane do kształtu i motoryki stóp.

 • LOWE ALPINE

  Firma Lowe Alpine została założona w 1967 roku przez Grega Lowe pochodzącego z Colorado.
  Pierwszy plecak wyposażony w zintegrowany, wewnętrzny system nośny stworzyła właśnie firma Lowe Alpine. Od początku swojego istnienia zajmowała się produkcją plecaków, wspierała i uczestniczyła w największych sukcesach wspinaczkowych i turystycznych, potwierdzając tym swoją jakość w najbardziej ekstremalnych warunkach. W swojej ofercie posiada lekkie plecaki turystyczne, duże plecaki trekkingowe oraz wspinaczkowe.

 • MSR

  Amerykański MSR od 35 lat oferuje turystom sprzęt o świetnych parametrach użytkowych, perfekcyjnym dopracowaniu szczegółów i prostocie eksploatacyjnej.

 • OUTWELL

  Namioty oraz sprzęt turystyczny o wysokich parametrach technicznych, produkowane od 1984 roku przez rodzinną firmę z Danii o nazwie Oase Outdoors, prezentujemy w ofercie marki Outwell. Produkty dla profesjonalistów cechuje najwyższa jakość. To marka Outwell. Kryterium jakości, waga, technologia, normy dla namiotów Outwella są bardzo wysokie, dlatego wykorzystywane są przez zawodowców, dla których niezawodność sprzętu to gwarancja bezpieczeństwa.

 • RAB

  Rab to Brytyjska marka która ma już ponad trzydzieści lat doświadczenia w tworzeniu sprzętu Outdoorowego. Założona została w 1981 roku przez Raba Carringtona w Sheffield w Wielkiej Brytanii. Marka jest liderem w produkcji zaawansowanych technicznie i innowacyjnych produktów które zapewniają swobodę i ochronę w najbardziej wymagających warunkach. Motto firmy to: „For the most extreme conditions in the world”

 • ROBENS

  Firma Oase jest duńską firmą rodzinną, która działa na rynku outdoorowym od 1984 roku. Dzięki bogatemu doświadczeniu, bogatej infrastrukturze oraz zespołowi wybitnych fachowców, co roku zdobywa wyróżnienia za swoje produkty podczas targów, na łamach magazynów branżowych. Produkty są sprzedawane na ponad 30 rynkach Europy. Mało jest firm w branży outdoorowej, które tak metodycznie i profesjonalnie podchodzą do zagadnień związanych z rozwojem produktu i jakością.

Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

Śledź nas na Facebooku